2007 Yılında Başlayan Serüven

2007 yılından beri yüksek teknik bilgi ve tasarım yeteneğimizle müşterilerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin hayallerine ulaşmalarına yardım ederek biz de kendi hayallerimize ulaşıyoruz.

Kurucularımız Ebru Baş ve Nimet Aslan lisans eğitimlerini Turizm İşletmeciliği Otel Yönetimi konusunda almışlar, yıllarca uluslararası zincir otellerde yurt içi ve yurt dışında işin mutfağında teknik tecrübe kazanmışlardır. Edindikleri bu tecrübe sayesinde müşterilere en uygun paketleri farklı fiyat esneklikleri sağlayarak profesyonel bir ekip ile sunmaktadırlar.

Neleri hayalliyoruz; mekanları tasarlıyor hayalinize uygun giydiriyoruz, vermek istediğiniz mesajı hayallemiş konuşmacılar öneriyoruz, hayallerinizle giydirilmiş konseptler tasarlıyoruz, hayalinizde gitmek istediğiniz ülkelere götürüyoruz, hep yapmak istediğiniz o hayalinizdeki aktiviteyi size uygun hale getiriyoruz, kısacası sizinle birlikte hayallerimizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

6333

Hayal Gerçekleştirdik

12200

Yaka Kartı Bastık

1946200

Çay & Kahve İkram Ettik

2568952

Sayfa Sunum Hazırladık

Ebru Baş

Uludağ Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Otel Yönetimi Lisans Diploması
Ebru BAŞ, sırasıyla Çırağan, Conrad, Hilton ve Crowne Plaza İstanbul otellerinde Resepsiyon, Rezervasyon ve Satış bölümlerindeki 4 yıllık tecrübesinden sonra son olarak Crowne Plaza, IL-USA de 1,5 yıl Satış Müdür Yardımcılığı yapmıştır.
6 yıllık satış kökenli otelcilik deneyiminden sonra, profesyonel olarak, Satış Müdürü olarak Toplantı Organizasyon Yönetimi sektöründe çalışmaya başlamış ve 8 yılın sonunda KAFTAN’da Kurucu Ortak olarak göreve başlamıştır.

Nimet Aslan

Bilkent Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Otel Yönetimi, Lisans Diploması
Nimet ASLAN, mezuniyet sonrasında Crowne Plaza İstanbul otelinde 1 yıl boyunca, otelin tüm birimlerinde Management Trainee programını tamamladıktan sonra Crowne Plaza, IL-USA de Yiyecek & İçecek Müdür Yardımcısı olarak 1,5 yıl çalışmıştır. MİM Otel, Holiday Inn Bursa otelerinde Yiyecek & İçecek Müdürlüğü görevinden sonra Parkorman’ın tüm yiyecek ve içecek bölümlerinde operasyondan sorumlu yönetici olarak çalışmaya başlamıştır.
11 yıllık operasyon kökenli otelcilik deneyiminden sonra KAFTAN’da Kurucu Ortak olarak göreve başlamıştır.